Vajad abi oma teekonnal?

Oled enda treeningute, toitumise või üldiselt terviseteekonnaga hätta jäänud? Enesetunne ning füüsiline vorm ei ole päris see, mis sa sooviksid? 

 

Kirjuta mulle ning arutame selle koos lahti. Personaaltreeneri ning tervisenõustajana nõustan Sind selle kõige paika saamisel. Vaatame ning leiame, mis on murekohad, harutame nad koos lahti, paneme paika eesmärgid ning arenemiskohad. Sealt tulenevalt saame koostada juba konkreetse tegevuskavaga plaani.PERSONAALTREENINGUD


Personaaltreeningute eesmärgiks on anda sulle korralik teadmine harjutuste sooritamise tehnikast. Miks sa mingeid harjutusi võiksid teha, mis oleksid sulle sobilikud alternatiivid ja õige lähenemine?


Treeningute jooksul võtame läbi erinevaId baasharjutusi ning elemente kasutades ka ainult oma keharaskust ning vabasid raskusi. Kõik oleneb sinu eelnevast füüsilisest vormist ning eesmärkidest.


Treeningute lõpuks on sul teadmine korrektsest tehnikast ning pagas harjutustega, mis on motiveerivad ja mugavad just sulle.PAARISTREENINGUD


2022 kevad-suvel toimuvad taas ka paaristreeningud. Selleks, et saaksid tunda end mugavalt ja julgelt kellegagi koos treenides. Tule ema, õe või sõbrannaga. Leiame aegu nagu personaaltreeningusse ehk koos jooksvalt vabade aegade olemasolul. 


Asukoht ning ajad varsti tulemas!KUS TOIMUVAD?


Tallinn - Gym! Eesti Tehnopoli ja Ülemiste klubi


Märjamaa Spordikeskuse jõusaal


PS! Samuti soovi korral õuetingimustes, kus teeme tööd oma keharaskuse ning vabade raskustega (kettad, hantlid).SAMUTI VÕTAN KA ONLINE KLIENTE


Samuti võtan endale ka online kliente, kellega koos suhtleme interneti vahendusel. See sobib neile, kes tahavad siiski saada isiklikku lähenemist, kuid ei saa tulla kas võimaluste või asukoha tõttu treeningusse koha peale. Kõik lähenemine ja treeningud on vastavalt sinu eesmärkidele. Soovid sa treenida kodus või jõusaali - see on sinu otsustada!

Hinnakiri

PERSONAALTREENING - 40€
TREENINGKAVA (KODUNE VÕI JÕUSAALI) - 45€
TOITUMISKAVA - 45€

NÕUSTAMINE 1H - 25€

  • Nõustamine videokõne/meili teel
  • Harjumuste ülevaatamine
  • Harjumuste korrigeerimine
  • Soovituste edastamine harjumuste muutmiseks
  • Eesmärkide seadmine
  • Edasise tegevuskava soovitused


PS! KUI OLED ESMAKORDNE KLIENT, kellega mul pole kokkupuudet olnud ning kelle infot mul ei ole ning kes ei vali paketti, siis treening-ja toitumiskavale lisandub otsa ka nõustamise hind. Nõustamine viiakse läbi kas tunnise videokõne või meilide teel. Nende vältel selgitatakse välja tervislik seisund, senised harjumused, murekohad ja probleemid, et oleks piisavalt informatsiooni parima plaani väljaselgitamiseks. 


15MIN TASUTA NÕUSTAMINE
Kui tahad võtta sammu enda tugevama, tervema, rõõmsama ja enesekindlama mina suunas olenemata oma eluetapist, kuid pole päris kindel, kuidas ja kust alustada... Tule ma aitan sind! Leiame koos 15 minutit, et vaadata üle su mõtteid ning ma annan sulle ideid või juhiseid, kust võiksid sina alustada! Sealt saad juba julgemalt edasi mõelda, kas astud lõpuks ka PÄRISELT selle sammu. Mina olen sul igatahes olemas! 


PAKETID
3x personaaltreening + nõustamine + kehaanalüüs + treeningkava - 150€ (eraldi võttes väärtus 200€)
6x personaaltreening + nõustamine + kehaanalüüs + treeningkava - 250€(eraldi võttes väärtus 320€)
9x personaaltreening + nõustamine + kehaanalüüs + treeningkava - 330€ (eraldi võttes väärtus 440€)


PAARISTREENINGUD 6x pakett
6x pakett - 3 nädalat 2x nädalas treeningud
Eesmärk: õppida tehnikat, harjutusi, leida sobivad ja mugavad harjutused, kuid ühtlasi koos treenides seda lõbusalt teha.
Tahad tulla emaga? Hoopis sõbranna või õega? Paneme trennid teie kahe vahel toimima!

6x treeningud, kehaanalüüs, nõustamine ja treeningkava
Kui muidu on 6x pakett 250€ inimese kohta, siis see 6x paaristreeningu pakett on 380€ ehk 190€ inimese kohta.


PAARISTREENINGUD 9x pakett
12x pakett - 6 nädalat 2x nädalas treeninguid
Eesmärk: õppida tehnikat ning erinevaid harjutusi. Teha läbi erinevaid treeninguid ning tekitada uut harjumust ja jõusaalis treenimise julgust.

Tahad tulla emaga? Hoopis sõbranna või õega? Paneme trennid teie kahe vahel toimima!

9x treeningud, kehaanalüüs, nõustamine ja treeningkava
Kui muidu on 9x pakett 330€ inimese kohta, siis 9x paaristreeningu pakett  on 490€ ehk 245€ inimenese kohta


PS! Pakettide makseid saab teha kahes osas✨

VÕTA ÜHENDUST

Kas tahaksid tulla üksi või kellegagi koos paaristreeningusse? Hoopis tuge ja abi online'is pideva toetuse ning jälgimise osas?

Kirjuta mulle kas e-mailile treenikirstiga@gmail.com või FB Treeni Kirstiga sõnumitesse oma treeningu soovist ning saame juba personaalselt edasi suhelda.