Vajad abi oma teekonnal?

Oled enda treeningute, toitumise või üldiselt terviseteekonnaga hätta jäänud? Enesetunne ning füüsiline vorm ei ole päris see, mis sa sooviksid? 

 

Kirjuta mulle ning arutame selle koos lahti. Personaaltreeneri ning tervisenõustajana nõustan Sind selle kõige paika saamisel. Vaatame ning leiame, mis on murekohad, harutame nad koos lahti, paneme paika eesmärgid ning arenemiskohad. Sealt tulenevalt saame koostada juba konkreetse tegevuskavaga plaani.PERSONAALTREENINGUD


Personaaltreeningute eesmärgiks on anda sulle korralik teadmine harjutuste sooritamise tehnikast. Miks sa mingeid harjutusi võiksid teha, mis oleksid sulle sobilikud alternatiivid ja õige lähenemine?


Treeningute jooksul võtame läbi erinevaId baasharjutusi ning elemente kasutades ka ainult oma keharaskust ning vabasid raskusi. Kõik oleneb sinu eelnevast füüsilisest vormist ning eesmärkidest.


Treeningute lõpuks on sul teadmine korrektsest tehnikast ning pagas harjutustega, mis on motiveerivad ja mugavad just sulle.VÄIKEGRUPI- JA PAARISTREENINGUD


Sel sügisel 2021 toimuvad 3-4 inimestega väikegrupitreeningud ning samuti paaristreeningud. Grupitreeningutel on konkreetsed päevad ja ajad, mis märgitud all pool pakkumistes ning on piiratud arvuga inimestele. Paaristreeningutele leiame aegu nagu personaaltreeningusse ehk koos jooksvalt vabade aegade olemasolul.KUS TOIMUVAD?


Treeninguid on võimalik läbi viia Tallinna GYM! Eesti klubides (Tehnopol, Mustika, Ülemiste). Samuti soovi korral õuetingimustes, kus teeme tööd oma keharaskuse ning vabade raskustega (kettad, hantlid).SAMUTI VÕTAN KA ONLINE KLIENTE


Samuti võtan endale ka online kliente, kellega koos suhtleme interneti vahendusel. See sobib neile, kes tahavad siiski saada isiklikku lähenemist, kuid ei soovi tulla kas võimaluste või asukoha tõttu treeningusse koha peale. Kõik lähenemine ja treeningud on vastavalt sinu eesmärkidele. Soovid sa treenida kodus või jõusaalis.

Hinnakiri

PERSONAALTREENING - 40€
TREENINGKAVA (KODUNE VÕI JÕUSAALI) - 45€

NÕUSTAMINE 1H (põhjalikum kui 15min tasuta konsultatsioon) - 25€

  • Nõustamine kohtumisel/interneti teel
  • Harjumuste ülevaatamine
  • Harjumuste korrigeerimine
  • Soovituste edastamine harjumuste muutmiseks
  • Eesmärkide seadmine
  • Edasise tegevuskava soovitused


15MIN TASUTA NÕUSTAMINE
Kui tahad võtta sammu enda tugevama, tervema, rõõmsama ja enesekindlama mina suunas olenemata oma eluetapist, kuid pole päris kindel, kuidas ja kust alustada... Tule ma aitan sind! Leiame koos 15 minutit, et vaadata üle su mõtteid ning ma annan sulle ideid või juhiseid, kust võiksid sina alustada! Sealt saad juba julgemalt edasi mõelda, kas astud lõpuks ka PÄRISELT selle sammu. Mina olen sul igatahes olemas! 


PAKETID
3x personaaltreening + nõustamine + kehaanalüüs + LISAKS treeningkava - 110€ (eraldi võttes väärtus 155€)
6x personaaltreening + nõustamine + kehaanalüüs + LISAKS treeningkava - 190€(eraldi võttes väärtus 275€)
9x personaaltreening + nõustamine + kehaanalüüs + LISAKS treeningkava - 280€ (eraldi võttes väärtus 410€)

ONLINE'i pakett - 4-nädalane periood + nõustamine ja plaani välja selgitamine + iganädalane check up meili või video teel + personaalne treeningkava (kodus või jõusaalis) + soovi korral toitumisalane suunamine - 60€


PAARISTREENINGUD
6x pakett - 3 nädalat 2x nädalas treeningud
Eesmärk: õppida tehnikat, harjutusi, leida sobivad ja mugavad harjutused, kuid ühtlasi koos treenides seda lõbusalt teha.
Tase: tahad tulla emaga? Hoopis sõbranna või õega? Paneme trennid teie kahe vahel toimima!

6x treeningud, kehaanalüüs, nõustamine ja treeningkava
Kui muidu on 6x pakett 190€ inimese kohta, siis see paaristreeningu pakett on 250€ ehk 125€ inimese kohta.


VÄIKEGRUPITREENINGUD
12x pakett - 6 nädalat 2x nädalas treeninguid
Eesmärk: õppida tehnikat ning erinevaid harjutusi. Teha läbi erinevaid treeninguid ning tekitada uut harjumust ja jõusaalis treenimise julgust.
Tase: algajad või naised, kes treeningutest kaua eemal olnud.

Inimeste arv: 3-4

12x treeningud, kehaanalüüs, nõustamine ja treeningkava
Kui muidu on 12x pakett 400€ inimese kohta, siis väikegrupitreeningu pakett on 200€ inimene.

I grupp: T ja N kell 7:00-8:00
II grupp: T ja N kell 12:00-13:00
III grupp: T ja N kell 20:30 - 21:30

Hetkel grupid täis ja kinni!


PS! Juhul kui sulle ei sobi grupi ajad, kuid siiski on huvi tulla, siis kirjuta mulle ja vaatame ehk mõnele sobiksid samuti mõned teised ajad ning saame teie vahel aegu kokku sobitada.

VÕTA ÜHENDUST

Kas tahaksid tulla üksi, kellegagi koos paaristreeningusse või uurida väikegrupi vabade kohtade olemasolu osas? Hoopis tuge ja abi online'is pideva toetuse ning jälgimise osas?

Kirjuta mulle kas e-mailile  treenikirstiga@gmail.com või FB Treeni Kirstiga sõnumitesse oma treeningu soovist ning saame juba personaalselt edasi suhelda.