ALATES 9.90€/KUU EHK 0.33€/PÄEV ENDA TUGEVAMA MINA NIMEL

Ligipääs kõikidele olemasolevatele kui ka lisanduvatele programmidele, väljakutsetele ja lisamaterjalidele valitud liikmelisuse perioodi vältel. Samuti FB tugigrupile koos menüüde, retseptide ning kasvava kogukonnaga..

OLEN SUL TOEKS KUI SINA OLED NÕUS PINGUTAMA!

Juhul kui oled liige, saan mina aidata sul hoida silma peal arengul ning olla sulle toeks. Selleks teeme alati programmi alguses ja lõpus progressifotod ning võtame mõõdud, et saaksime hiljem nende + enda enesetunde põhjal arengut jälgida. 


Juhul kui oled igakuine liige saad ligipääsu FB tugigruppi koos menüüde ja retseptidega

Sealt leiad toitumise juhiseid intuitiivseks toitumiseks ja enda toidulaua mitmekesisemaks muutmisel kui ka konkreetseid menüüsid ja kaloraaži arvutamise õpetust. Iganädalaselt samuti nii tava kui ka vegan retsepte. NB! Info tuleb peale liitumist su meilile seega igaksjuhuks kontrolli ka spämm kausta!

Selleks, et esialgu enda koguseid ja vajadusi osata hinnata tuleb neile veidi otsa vaadata. Kõik oleneb sinu eesmärkidest, kas soovid lihtsalt elada tervislikumat ning mitmekülgsemat elu või vajad hoopis konkreetsemat plaani oma eesmärkide saavutamise. Selleks leiad vajalikud vahendid just sealt.


1-KUULINE LIIKMELISUS - 1 KUU x 19.90€

3-KUULINE LIIKMELISUS - 3  KUUD x 16.90€ kuus

6-KUULINE LIIKMELISUS - 6 KUUD x 14.90€ kuus

12-KUULINE LIIKMELISUS - 12 KUUD x 9.90€ kuus